O NÁS


Jsme specialisté v hloubkovém čištění koberců, sedacích souprav, matrací atd… Provádíme čištění mokrou cestou, kdy je na koberec nebo sedací soupravu vstřikováno čistící médium, které je okamžitě odsáto do sběrné nádoby. Mokrá metoda patří mezi nejšetrnější metody hloubkového čištění a díky ní je možno velmi efektivně prodloužit životnost všech textilních povrchů.

Naši zaměstnanci jsou velmi pečliví a díky flexibilnímu harmonogramu jsou schopni se vždy přizpůsobit časovým možnostem klienta. Při čištění využíváme špičkové čisticí prostředky značky Kärcher, které zajišťují dosažení nejlepšího možného výsledku.
Se společností Kärcher dlouhodobě spolupracujeme, proto jsme schopni i přes vysokou cenu čistících prostředků Vám nabídnout přijatelnou cenu.

Pokud máte malé dítě, vlastníte domácí zvíře nebo je Vaše dítě náchylné k alergiím, je pravidelné čištění koberců a čalounění sedaček nezbytnou samozřejmostí.

Koberec je totiž jedním z největších rezervoárů prachu a roztočů.

Roztoče, mikroskopičtí tvorové, kterým se velice daří zejména ve znečištěném koberci, čalounění, tkanině či potahu, způsobují celou řadu zdravotních problémů.

K co nejvyšší možné ochraně a vyvarování se alergických reakcí se doporučuje provádět důkladné čištění koberce, sedacích souprav, matrací a jiného čalouněného nábytku alespoň 1 nejlépe 2x za rok, což je minimum. Pravidelné čištění hubí roztoče a oživuje původní vzhled a barvu koberce a čalounění.